رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

835 کودک یتیم زیر پوشش کمیته امداد زابل دارای حامی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

835 کودک یتیم زیر پوشش کمیته امداد زابل دارای حامی هستند

زاهدان

مدیرکمیته امداد امام خمینی زابل گفت: 835 کودک یتیم زیرپوشش این نهاد در شهرستان در طرح اکرام ایتام دارای حامی هستند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی سیستان و بلوچستان، محمدمهدی میرلشکری ،افزود: هم اکنون حدود 400 نفر از فرزندان خانواده‌های محروم شهرستان زابل زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند که بسیاری از این افراد جزو نخبگان و نیز بهترین مدارج علمی را طی کردهاند.مدیرکمیته امداد امام خمینی زابل ادامه داد: تاکنون 835 نفر دارای حامی طرح اکرام ایتام شدهاند که این حامیان خیر مبلغ 30 میلیون ریال صرف هزینههای اجرایی اکرام کمک کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام از جمله طرح‌هایی هستند که این نهاد مقدس به منظور استفاده از مشارکت مردمی در رسیدگی به نیازمندان اجرا میکند، گفت: در این طرح افراد مختلف می‌توانند سرپرستی یک یتیم را با مبلغ پیشنهادی بر عهده بگیرند.

میرلشکری بیان کرد: ارائه هدفمند خدمات یکی از برنامههای هدفمند امداد برای توانمندسازی مددجویان و همچنین جلوگیری از وابستگی مددجویان دریافت مستمری این نهاد است.

وی افزود: این در حالی است که در سال گذشته شاهد ارائه خدمات مسکن و ساختمان، خدمات فرهنگی و آموزش، خدمات جهیزیه و هزینه ازدواج و ارائه خدمات حقوقی و قضایی برحسب نیاز آنان بودهایم.