جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

1800 داوطلب در آزمون استخدام نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان شرکت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

1800 داوطلب در آزمون استخدام نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان شرکت کردند

سیس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیمای مرکز استان، همزمان آغاز هفته ناجا، آزمون استخدام کتبی درجه‌داری و افسری برای هزار و 800 نفر از داوطلبان شیعه و سنی در زاهدان برگزار شد.

همزمان با آغاز هفته ناجا، آزمون استخدام کتبی درجه‌داری و افسری برای یک‌هزار و 800 نفر از داوطلبان شیعه و سنی در سالن امتحانات دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با حضور در سالن امتحانات و بازدید از روند آزمون استخدامی انتظامی استان، اظهار کرد: برنامه‌های هفته ناجا، با شعار «اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی و امنیت و آرامش » برگزار می‌شود که تلاش می‌کنیم با برگزاری برنامه‌های مختلف ارتباط و تعامل تنگا‌تنگ با بدنه اجتماع داشته باشیم که یکی از برنامه‌های مردم محور ما، حضور پزشکان بهداشت و درمان و بهداری نیروی انتظامی در مناطق محروم و حاشیه شهرهاست که در این زمینه تدارک یک درمانگاه سیار در دستور کار قرار دارد.

سردار حسین رحیمی گفت: سخنرانی در نماز جمعه، نشست با علما و ریش‌سفیدان برای هم‌اندیشی در بحث امنیت، دیدار با امام جمعه زاهدان، حضور در مساجد شیعه و سنی، دیدار چهره به چهره با مردم از دیگر برنامه‌های هفته ناجا است.

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خسته نباشید ببخشید من 17سالم میخوام داخل... زهرا شیخ لنگی ۱۳۹۸/۰۸/۳ ۰۰:۱۴

زهرا شیخ لنگی
سلام خسته نباشید ببخشید من 17سالم میخوام داخل دانشگاه افسری ثبت نام کنم باید از کجا شروع کنم
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۸/۳ ۰۰:۱۴