حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

125 طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه گردشگری در استان سیستان وبلوچستان اجرا می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

125 طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه گردشگری در استان سیستان وبلوچستان اجرا می شود

125 طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه گردشگری در استان سیستان وبلوچستان اجرا می شود

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با اعلام این مطلب گفت: این طرح ها در زمینه های ترویج صنایع دستی –حفظ بهره برداری از بناهای تاریخی ،احداث اقامتگاههای بومگردی، ایجاد کمپهای مسافرتی،توسعه سواحل مکران،ایجاد موزه ها و هتل قلعه ها می باشد.

مشتاق گوهری با اشاره به اینکه سیستان وبلوچستان در سال آینده به عنوان مقصد گردشگری ایرانیان تعریف شده است گفت: دولت برای رونق و توسعه صنعت گردشگری در حال تلاش است.

وی افزود:امسال 170 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت و نگهداری آثار تاریخی استان اختصاص یافته که در سال گذشته این اعتبار 25 میلیارد ریال بوده است.

مالکی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان هم در این جلسه با تاکید برفعال کردن بخش خصوصی در طزح های گردشگری خواستار قوی کردن بین بخش ادارات در صنعت گردشگری شد.

منبع:باشگاه خبرنگارانجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
حضرات عزیز برادران محترم دو و نیم میلیارد تومان... مصطفی رحیمی ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ ۱۱:۱۸

مصطفی رحیمی
حضرات عزیز برادران محترم دو و نیم میلیارد تومان پولی که برای توسعه گردشگری در استان بزرگمان اختصاص دادید فقط پول یک واحد آپارتمان در بالا شهر تهران است. آخه این چه بودجه ی کودکانه ای هست که برای این کار بسیار مهم اختصاص دادید. یک دفعه بگویید نمی خواهیم در استان گردشگری توسعه پیدا کند همه را راحت کنید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ ۱۱:۱۸