رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

ویژه برنامه های دهه فجر

صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان با پخش ویژه برنامه های در ایام دهه فجر 40 سالگی انقلاب را گرامی خواهد داشت . چهل سال اقتدار عنوان برنامه مناسبتی دهه فجر است که به صورت زنده از ساعت 21 تا22 از شبکه استانی هامون تهیه و پخش می شود . عملکرد ارگان ها و سازمان های دولتی با حضور مسئولان استانی و دستاوردهای انقلاب در جمهوری اسلامی رصد خواهد شد . این برنامه را حسن آذرسا تهیه کنندگی ومرضیه شایان اجرا خواهد نمود .                                               

   برنامه چهل سال افتخار عنوان برنامه ایست که جایگاه انقلاب ورشد و توسعه استان و شهرستان ها را به تصویر می کشد .چهل سال افتخار را حسن خمری تهیه کنندگی می کند .                                                                                                    

 کاروان انقلاب عنوان برنامه کاروانی است که با حضور در شهرستان های استان دستاوردهای انقلاب را نشان خواهد داد .و مردم در این برنامه حضور پررنگ دارند.                                                                                                                                             در حوزه رادیو صدای انقلاب برنامه مناسبتی ایام دهه فجر است که صدای انقلاب را به گوش شنوندگان می رساند پخش سخنان امام خمینی (ره ) ، کلام رهبری ، موسیقی های انقلاب - خاطرات انقلاب ، حضور یادگاران انقلاب از بخش هایی است که در ساعت 15:30 تا 19 از رادیو زاهدان خواهید شنید . تهیه کنندگی این برنامه را کوروش شیرزایی وحامد بیجاری با اجرای وحیده نوکندی بر عهده خواهند داشت .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ