رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸

ویژه برنامه های عید نوروز در صدا و سیمای سیستان و بلوچستان - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های عید نوروز در صدا و سیمای سیستان و بلوچستان

صدا و سيماي سیستان و بلوچستان در ايام نوروز 97، با توجه به اوقات فراغت هم وطنان استاني در اين ايام و براي ايجاد روحيه‌‌اي شاد و معنوي و نيز تعامل سازنده با خانواده‌ها به منظور جذب حداكثري مخاطبان، برنامه‌هاي جذاب و متنوعي را تدارك ديده است.

مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان ضمن بیان این مطلب افزود : شبکه هامون با بیش از 8 عنوان برنامه ویژه و جذاب تلویزیونی و شبکه استانی رادیو نیز با 6 عنوان برنامه در ایام نوروز در کنار هم استانی های عزیز خواهند بود.

محمود کردستانی گفت : صداي استاني با پخش برنامه‌هاي شاد، جذاب و همچنين پخش برخي برنامه‌هاي محلي سعي دارد لحظات مفرحي براي مخاطبان استاني در كنار خانواده‌ها و همچنين مسافران نوروزي در داخل اتومبيل‌ها ايجاد كند.

«سال نو سلام» عنوان ويژه برنامه نوروزي است كه همراه با لحظات روحاني و عرفاني تحويل سال 1397 پخش خواهد شد.

«بهار و بهارگه» و «بهارانه» نیز ویژه برنامه ایام نوروز هستند که به ترتیب ساعت 10 و 17 به مدت 2 ساعت از شبکه استانی صدا پخش خواهند شد.

«ایران را بگردیم» و «شب های ایران» نیز به ترتیب ساعت 15 و 30 دقیقه بامدات به مدت 1 ساعت پخش خواهندشد.

« عیدانه  » برنامه ایست که در لحظه تحویل سال و ایام نوروز از سیمای شبکه استانی هامون تهیه و پخش می شود .

این برنامه از سواحل زیبای مکران در چابهار پاىين كلبه غواصي منطقه آزاد با حضور مردم و همچنین هنرمندان بومی  برای ببینندگان تهیه می شود.

این ویژه برنامه از ساعت 16 تا لحظه تحویل سال  با  حضور بازیگران سینما و تلویزیون سعی در ایجاد لحظه های شاد و به یادماندنی دارد که با بخش های از جمله پخش زنده موسیقی  سنتی و محلی  و معرفی آداب و رسوم مردم منطقه سیستان و بلوچستان نیز همراه خواهد بود .

هیچ چیز غیر ممکن نیست، بخش هیجان انگیز و غیر منتظره برای بینندگان و مهمانان را رقم خواهد زد ،مسابقه های مهیج و جذاب مانند شتر سواری و ماهیگیری از بخش های است که یاسین خوشامدزهی تهیه کنندگی آن را با اجرای حسن بلوچزهی و علیرضا کیخا بر عهده دارد .

برنامه های خانواده «مل ترمی» و «مهرهنکین» نیز در ایام نوروز به صورت ویژه تهیه و پخش خواهند شد.

سریال «شنبل و شاهی» نیز به زبان بلوچی هر روز ساعت 19 پخش خواهدشد.

 

لینک دانلود