رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

ویژه برنامه های صدا و سیما در روز 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیما در روز 22 بهمن

د

طلوع فجر

به گزارش روابط عمومی مرکز طلوع فجر ویژه برنامه ایست که از صدای مرکز سیستان و بلوچستان در روز راهپیمایی 22 بهمن تهیه و به صورت زنده پخش می شود .

ارتباط مستقیم با محل راهپیمایی 22 بهمن در میدان آزادی ، پخش سخنان امام خمینی (ره) در 22 بهمن سال 1357 ، انعکاس حضور با شکوه مردم، بازتاب اتحاد و همدلی مردم در رسانه ها ، پخش پیام امام جمعه وپیام استاندار ،  گفتگو با فرمانداران و مسئولان و اعلام آمادگی ارگانها و سازمان های مختلف برای پوشش مراسم راهپیمایی 22 بهمن که از ساعت 7 صبح تا 11 از شبکه استانی صدا پخش خواهد شد .

ندرت نوروزی تهیه کنندگی و نویسندگی این برنامه را با اجرای رحیم حسن زهی و سارا بیگی و گزارشگری : محبوبه علی احمدی و رضا یزدانی بر عهده دارند .

 

جشن حضور

به گزارش روابط عمومی مرکز جشن حضور نام برنامه ایست که در روز 22 بهمن از سیمای مرکز سیستان وبلوچستان تهیه و پخش می شود

معتمدین و کارشناسان مسائل اجتماعی وسیاسی جامعه با حضور در برنامه جشن حضور از جایگاه انقلاب اسلامی و پیروزی آن سخن می گویند، پخش مستقیم مراسم راهپیمایی ، گزارش از حضور مردم ،ارتباط با خبرنگاران شهرستان ها و پخش سرودهای ملی میهنی از بخش هایست که در این برنامه خواهید دید .

مهرداد وزیری مهر این برنامه را از ساعت 8 تا 12:30 دقیقه با اجرای ابوذر طاهری وبهادر نادری و گزارشگری  مرضیه شایان و رضا یزدانی  تهیه کنندگی می کند.