حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۷

ویژه برنامه های صدا و سیمای استان در روز انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای استان در روز انتخابات

صدا و سیمای سیستان و بلوچستان از اولین ساعات شروع رأی گیری با برنامه های رادیویی و تلویریونی بصورت زنده حضور گسترده مردم را پوشش خواهد داد.

صف های با صفا

به گزارش روابط عمومی مرکز صف های با صفا عنوان ویژه برنامه انتخابات 96 است  که از صدای مرکز سیستان و بلوچستان تهیه و پخش می شود .

این برنامه در 29 اردیبهشت 1396 از آغازین لحظات انتخابات  همراه شنوندگان خواهد بود

شور وحال فضاهای انتخاباتی ، بیان پیام های همبستگی واتحاد ، تجلی وحدت و همدلی در  صف های با صفا معنا پیدا می کند .این ویژه برنامه انتخاباتی با حضور کارشناسان سیاسی و اجتماعی مباحث انتخابات و حضور گسترده مردم را بررسی می کند .ارتباط با محل برگزاری انتخابات ، گزارش از شهرستان ها و ستادهای مستقر انتخابات و ارتباط با مسئولین شورای نگهبان از بخش های این ویژه برنامه خواهد بود .

صف های همدلی

«صف های همدلی»  عنوان ویژه برنامه دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر می باشد که از سیمای شبکه استانی هامون تهیه و پخش می شود.

این برنامه با پخش تصاویری از حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی و بیان حال و هوای انتخاباتی  همبستگی و همراهی مردم را به تصویر می کشند

حضور مسئولان و نمایندگان مردم ، شخصیتهای سیاسی و اجتماعی ، بیان آمار لحظه ای حضور مردم و پخش ارتباط زنده با محل برگزاری انتخابات از بخش های  برنامه صف های همدلی  می باشد .

صف های همدلی روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 از ساعت 08:00 الی 24:00 به مدت 16 ساعت برای بینندگان بصورت زندخ پخش خواهد شد.