حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

ویژه برنامه های سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)

به گزارش روابط عمومی مرکز «آفتاب مهربانی» عنوان ویژه برنامه مناسبتی است که در 14 خرداد ماه در سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره ) از شبکه استانی صدای مرکز سیستان وبلوچستان تهیه و پخش می شود .

روایت تاریخ ، مباحث کارشناسی ، مستند های روایی ، گزارش از یادگاران  انقلاب ، ازبخش هایی است که  ساعت 18:30 تا  20 برای شنوندگان تهیه و به صورت زنده پخش می شود .

«عصر امام» برنامه مناسبتی است که در پانزده خرداد ماه  با ویژه برنامه های سالروز  قیام خونین 15 خرداد این روز تاریخی را مرور می کنند .

بیان خاطرات از زبان مردان انقلابی  ، گزارش مستند ، مصاحبه با راویان روزهای انقلاب ، و.... از جمله بخش هایی است که میترا راستگو تهیه کنندگی آن را با اجرای وحیده نوکندی و میثم جهانتیغ بر عهده گرفته است .که از ساعت 18:30 تا 20 برای شنوندگان تهیه و به صورت زنده پخش می شود .

 

«شمس جاوید» نیز ویژه برنامه مناسبتی است که در 14 خرداد ماه در سالروز رحلت امام خمینی ( ره ) از شبکه استانی هامون تهیه و برای بینندگان پخش خواهد شد .

یاد امام و خاطرات امام راحل با برنامه شمس جاوید گرامی داشته می شود این برنامه مناسبتی با حضور شخصیتهای سیاسی و انقلابی با معرفی ابعاد شخصیتی امام و جایگاه انقلاب و دستاوردهای آن از ساعت 21 تا 23 با بخش های مختلف سوگواری ،  همراه بینندگان خواهد بود .

مهرداد وزیری مهر تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد .همچنین در 15 خرداد ماه این برنامه مناسبتی به قیام 15 خرداد خواهد پرداخت .