حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

ویژه برنامه های افطار در ماه رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های افطار در ماه رمضان

رمضان

به گزارش روابط عمومی مرکز «ماه ماه» در ماه مبارک رمضان عنوان ویژه برنامه ایست که در لحظه های ملکوتی اذان مغرب از شبکه استانی هامون برای بینندگان تهیه و  پخش می شود .

ماه رمضان فرصتی برای بندگی در راه خداسست که روزه داران  با نجواهای عاشقانه و عارفانه  این ندای ملکوتی را  لبیک گفته و در لحظه های راز ونیاز بیننده برنامه ماه ماه خواهند بود .

حضور کارشناسان مذهبی و دینی ، تحلیل  احکام وسئوالات شرعی ، بیان فضیلت ها ی معنوی ماه مبارک رمضان  ، آداب و رسوم افطاری دادن در مساجد و مکانهای بر پایی  سفره های افطارو .... از دیگر بخش های  این برنامه است. که مهرداد وزیری مهر تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد .

« ماه میهمانی خدا » نیز نام برنامه ایست که در ماه مبارک رمضان  در لحظه های راز ونیاز افطار از شبکه استانی صدای مرکز سیستان وبلوچستان تهیه و پخش می شود .

در ماهی که بندگان به ضیافت الهی دعوت و میهمان خدا هستند  بندگان از فضیلت های معنوی این ماه بهره مند خواهند شد  و شبکه استانی صدای مرکز سیستان وبلوچستان هم با برنامه رادیویی ماه میهمانی خدا با روزه داران همکلام خواهد شد .

سیب سلامت ، پخش دعاهای هر روز ، مناجات ویژه رمضان ، مباحث کارشناسان مذهبی در خصوص آداب روزه داری و... از جمله بخش هایی است که میترا راستگو وفریبا دادی پور تهیه کنندگی آن را با اجرای وحیده نوکندی وهادی سرگزی بر عهده دارند .