حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

هامون تا مکران ویژه نوروز - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

هامون تا مکران ویژه نوروز

Loading the player...

ویژه برنامه « هامون تا مکران »در ایام عیدنوروز 1396 از شهر ایرانشهر  از شبکه استانی سیمای مرکز سیستان وبلوچستان  از روز اول تا سیزدهم فرودین هر شب به صورت زنده و مستقیم به هم استانی های عزیز تقدیم خواهد شد تا ساعاتی شاد، سرگرم کننده و آموزنده را برای آنها به ارمغان آورد.

مدت زمان این برنامه 90 دقیقه است و در هر برنامه  هنرمندان وبازیگران مطرح تلویزیون شبکه های سراسری بصورت مهمان در آن حضور دارند.

اجـرای موسیقی محلـی از شهرستان نیز از دیگر بخش های زنده برنامه است.

پیامک های دریافتی از مخاطبین توسط مجری برنامه قرائت خواهد شد. از طریـق ارتباط با کارشناسان مربـوطه درخصوص آب و هوا، وضعیت جاده ها، مسائل مربوط به اسکان مسافران نوروزی و ...، اطلاع رسانی می شـود.

در لابلای گفتگو با مهمانان آیتم های متنوعی همچون معرفی شهرستان به صورت ریتمیک با استفاده از خواننده، نماهنگ، فتوکلیـپ عکس های ارسالـی، گزارش از ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی، پایانه های مسافربری و مسافرین نوروزی که در حال خرید یا بازدید از نقاط گردشگری سطح شهر هستند، معرفی صنایع دستی و گردشگری شهرستان دعوت شده در برنامه، ارائه توصیه هـای مربـوط به سفـر و وله پخش خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید از تاریخ اول تا سیزدهم فروردین 1395 راس ساعت 20:30 بیینده ویژه برنامه «بوی بهار» از شبکه هامون باشید. ضمنا تکرار برنامه نیز در ساعت 12:45 روز بعد پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396
.