جهش تولید | یک‌شنبه، ۶ مهر ۱۳۹۹

نمایش اتحاد و همدلی شیعه و سنی با مشت‌های گره کرده - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش اتحاد و همدلی شیعه و سنی با مشت‌های گره کرده

فجر

نمایش اتحاد و همدلی شیعه و سنی با مشت‌های گره کرده

 

شیعه و سنی یکدل، یکصدا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، شعار « 22 بهمن روز پیروزی ما، روز شکست دشمن» را سر دادند.

همزمان با یوم الله 22 بهمن، راهپیمایی گسترده مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در بیش از 50 نقطه جمعیتی شهری و روستایی این استان با شکوه خاص برگزار شد.

در کنار علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان که در مراسم راهپیمایی زاهدان حضور دارند، پیرو جوان، کسبه و بازاری، استاد و دانشجو، دانش‌آموز و معلم، پدرها و مادرها، مسئولان و خانواده شهدا همه و همه امروز به صحنه آمده‌اند تا باهم با اتحاد و همدلی سی‌هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفته و به دشمنان این نظام و انقلاب بفهمانند به پای این انقلابی که خون‌ عزیزان خود را نثار کرده‌اند تا همیشه ایستاده‌اند.

استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: امروز متعلق به مردم است و این حضور گسترده از همه اقشار مردم همدلی و همزبانی را بیشتر به نمایش گذاشته است.

علی اوسط هاشمی افزود: امیدواریم این حضور گسترده و مشارکت حداکثری را در انتخابات هفتم اسفند نیز شاهد باشیم.

امام جمعه زابل در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن گفت: آمریکا، انگلیس و صهیونیست و استکبار جهانی می‌خواهد به جهان بگوید که کشوری‌های وابسته به ما به پیشرفت خواهند رسید، اما انقلاب اسلامی ثابت کرد که با توکل به خدا و نه شرق و غرب می‌شود به بلندای پیشرفت رسید.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر کیخا افزود: رمز ماندگاری اسلام و انقلاب، خدایی بودن و خلوص فی‌ سبیل‌الله رهبران دینی بود و ما سعی کنیم خط و فکر امام راحل را در زندگی داشته و ادامه بدهیم و این حضور گسترده در این راهپیمایی قطعا در تداوم این انقلاب بسیار موثر خواهد بود.

امام جمعه چابهار نیز اظهار کرد: امروز این حضور گسترده نشان داد که ملت پشتوانه ولایت و رهبری است و هیچ دشمنی نمی‌تواند آن را تهدید کند.

حجت‌الاسلام سیدمحمد موسوی رمز پیروزی ملت ایران در عرصه‌های مختلف را اطاعت محض از مقام معظم رهبری عنوان کرد.

اقشار مختلف مردم و مسوولان اعم از ائمه جمعه و جماعات، مسوولان، سران طوایف و معتمدین، فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی، بانوان، کسبه و بازاریان و دانش آموزان حضوری پر شور و گسترده را در یوم الله 22 بهمن از خود به منصه ظهور گذاشتند.

منبع : فارس