سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

مهر هنکین - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مهر هنکین

Loading the player...

برنامه « مهر هنکین » به گويش بلوچي روزهای زوج هر هفته ساعت 15:20 به صورت زنده بمدت یک ساعت جهت مخاطبان بلوچ زبان باهدف احيا و ترويج سنتهاي فراموش شده و فرهنگ و آداب و رسوم مردم منطقه درچارچوب خانواده از شبکه استانی هامون پخش و ساعت 11:15 روزهای فرد باز پخش می شود .

این برنامه جذاب دارای آیتمهای مختلفی از جمله وله هاي گرافيكي ، گزارشهاي مختلف به منظور معرفي چهره هاي برتر ، كارآفرينان و زنان موفق ، استفاده از کارشناسان مختلف در خصوص موضوعاتی مانند روانشناسي ،پزشكي، حقوقی و... ، آشپزي منطقه بلوچستان، آموزش خياطي و سوزن دوزي بلوچستان ، صنایع دستی بلوچستان ، تغذیه و سلامت  ،گزارش هاي خبري مختص خانواده ، مطالب علمي مختص خانواده ، گزارش نقش خانواده در توانمندي هاي كشاورزي بلوچستان ، گزارش آداب و رسوم منطقه در قالب خانواده ، سرودهاي بلوچي ، خواص گياهان دارويي ، معرفي نخبگان و چهره هاي برتر بلوچ و كارآفرينان و بخصوص زنان فرهیخته بلوچ ، نوع زندگی خانواده های بلوچ در شهر ها و روستاها ، مراسم خاص قوم بلوچ در خواستگاری، ازدواج، عزاداری و ... ،

باتوجه به نقش كليدي زن در تربيت فرزندان و حتي كمك به اقتصادخانواده در این برنامه با استفاده از كارشناسان مختلف درحوزه هاي مختلف روانشناسي ، پزشكي ، دندانپزشكي و... به مشكلات ، سئوالات و ناهنجاريهاي موجود درخانواده و جامعه بلوچ پرداخته می شود.

سال تولید: 1395

تهیه کننده : فرهاد کوهکن

 کارگردان : فردین حکمتی

دستیار تهیه : سید رضا موسوی

تصویربرداران :

علیرضا میری – محمد قهاری

دستیاران صدا و تصویر :

مهدی آقا میری – کیوان کلانتری – امین نجاری

صدا بردار : اسحاق شهریاری

مجریان:

محمد رحیم ساسان – بهادر نادری

منشی صحنه : سمیه آخوندیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما برنامه خیلی قشنگی... زهرا ۱۳۹۵/۰۵/۳ ۱۴:۲۱

زهرا
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
برنامه خیلی قشنگی هست
خواستم تشکر کنم ازتون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۳ ۱۴:۲۱