رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

مسابقه اجرا بیست - اجرا بیست

 

 

مسابقه تلویزیونی «اجرا بیست»

به نام خدا

  • اطلاع رسانی فقط از طریق سایت صورت خواهد گرفت  و به این منظور داوطلبین در هنگام ثبت نام در درج اطلاعات مورد نظر با دقت لازم فرم را تکمیل نمایند.
  • شرکت در مسابقه « اجرا بیست» ، محدودیت سنی نداشته و داوطلبین  در هر گروه سنی  می توانند در این رقابت شرکت نمایند.
  • اجرا  با گویش های محلی (سیستانی و بلوچی) در اولویت می باشد.
  • انتخاب زمینه  و موضوع اجرا (اجتماعی/ طنز/سیاسی/ورزشی/فرهنگی و هنری) در اختیار داوطلب  می باشد.
  • پس از بررسی قسمت های اولیه توسط هیئت داوران 100 نفر از داوطلبین به عنوان  شرکت کنندگان اصلی در مسابقه تلویزیونی « اجرا بیست»، حضور خواهند یافت.

 

 

مرحله اول:

در این مرحله داوطلبین در قالب گروههای پنج نفره و با حضور تماشاگران  و با آمادگی قبلی در زمینه های مورد نظر  برنامه  شامل اطلاعات  عمومی(فرهنگ و هنر، استان شناسی، آب ، مذهبی، تاریخ و جغرافیا و ...) با یکدیگر  به رقابت خواهند پرداخت.

 

مرحله دوم:

در این مرحله آیتمها با چاشنی  بداهه گویی ، خلاقیت و حضور ذهن شرکت کنندگان همراه بوده و اجرا در شرایط خاص و پیش بینی نشده مد نظر است.

 

مرحله سوم:

مرحله فینال این رقابت ، داوطلبین در فضایی خارج از استودیو و شرایط خاص و ویژه  به رقابت خواهند پرداخت. در این مرحله  آمادگی جسمانی، تمرکز و خلاقیت مد نظر می باشد. به عنوان مثال داوطلب  فضایی که مانند میدان جنگ طراحی شده ، قرار خواهد گرفت و می بایست با درک  صحیحی از موقعیت ایجاد شده واقعیت موجود را به بیننده انتقال دهد.

 

 

  • بدیهی است گذراندن  مراحل مسابقه و موفقیت در آن ها به منزله ایجاد رابطه استخدامی  در سازمان صدا و سیما نخواهد بود و سازمان هیچ گونه تعهدی  در جذب این افراد نخواهد داشت.
  • داوطلبینی که موفق به گذراندن مرحله سوم  و کسب عنوان مجری گزارشگر برتر شده اند پس از مراحل گزینش و گذراندن دوره های تخصصی با صلاحدید به عنوان  گزارشگر و گوینده  با برنامه های مختلف صدا و سیما به صورت آزاد همکاری خواهند نمود.

صدا و سیمای سیستان و بلوچستان

مسابقه اجرا بیستثبت نام درمسابقه اجرا بیست

فرم شرکت در مسابقه
وارد کردن مواردی که با ستاره مشخص شده است اجباری می باشد.
این فیلد اجباری است.
این فیلد اجباری است.
این فیلد اجباری است.
این فیلد اجباری است.
این فیلد اجباری است.
Text to Identify