رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

مردم و مسئولین - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مردم و مسئولین

Loading the player...

تهیه کننده : فردین حکمتی

مجری : محمد مهدی سالارپور

برنامه «مردم و مسئولین» روزهای شنبه هر هفته ساعت 20:30 از شبکه استانی هامون برای بینندگان بصورت زنده پخش می شود.

مردم و مسئولین گفتگوی صمیمی و دوستانه مسئولان با مردم است که به منظور ایجاد اجماع در افکارعمومی برای حل مشکلات استانی و محلی، معرفی امکانات، منابع و امتیازات خدادادی منطقه، ارتقای فرهنگ کار و تلاش، تشریح نقش توانمندی‌های محلی در تواناییهای محلی، زمینه‌سازی تحقق برنامه‌های رشد و توسعه منطقه و بسترسازی برای تعامل دوسویه مدیران و مردم منطقه، در قالب میزگرد تلویزیونی بصورت زنده از سیمای مرکز سیستان و بلوچستان پخش می‌شود.

در هربرنامه به فراخور موضوع آن یکی از مدیران شهرستانی و یا استانی در برنامه‌حضور یافته و ضمن پاسخ به پرسشهای مجری، برنامه‌ها، سیاست‌ها و اهداف توسعه محور آن دستگاه را برای مردم تبیین می‌نماید.

مخاطبان با ارسال پیامک و تماس تلفنی، نظرات، پیشنهادت و انتقادات خویش را ابراز و ضمن پرسش از مهمان برنامه در مسابقه اعلام شده نیز شرکت می‌نمایند.

موضوع برنامه در آغاز با نریشن برای بینندگان تشریح می‌شود و در طول برنامه گزارشهایی از دیدگاههای شهروندان پیرامون موضوع برنامه تهیه و پخش می‌شود.

برنامه مردم و مسئولین سعی در ايجاد روحيه اعتماد و اميد مردم به مسئولين و ايجاد روحيه پاسخگويي مسئولين به مردم را بوجود می آورد.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ