رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

قرارگاه جهادی ‌در نیروی انتظامی راه‌اندازی شد‌ - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

قرارگاه جهادی ‌در نیروی انتظامی راه‌اندازی شد‌

قرارگاه جهادی ‌در نیروی انتظامی راه‌اندازی شد‌


زا

 جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جهت‌گیری در مجموعه نیروی انتظامی از دانش‌محوری باید به مهارت‌محوری تغییر پیدا کند، گفت: ‌در همین راستا قرارگاه جهادی آموزشی نیز در ناجا راه‌اندازی شد.

سردار اسکندر مؤمنی در کمیسیون ویژه شرق کشور که در فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد ضمن تقدیر از تلاش و عملکرد کارکنان انتظامی و مرزبانی این استان اظهار داشت: تحولات بسیار خوبی در این دو حوزه صورت گرفته و کارکنان از روحیه و انگیزه بسیار بالایی برخوردارند.

جانشین نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی در مدیریت گذشته و اکنون متعهد بوده تا از نقاط و جغرافیای تهدید پشتیبانی داشته باشد که یکی از نقاط اولویت ناجا، استان سیستان و بلوچستان است و امروز اگر ما در مرکز، امنیتی داریم مرهون ایثار و رشادت‌های مأموران نیروی انتظامی در این استان است.

وی با تأکید بر امر آموزش در ناجا گفت: جهت‌گیری در مجموعه نیروی انتظامی از دانش‌محوری باید به مهارت‌محوری تغییر پیدا کند و در همین راستا قرارگاه جهادی آموزشی نیز در ناجا راه‌اندازی شد.

سردار مؤمنی با اشاره به اهمیت حوزه اجتماعی در نیروی انتظامی تصریح کرد: حوزه اجتماعی وسیع است و تنها در امور رسانه‌ای خلاصه نمی‌شود بلکه باید فعالیت‌های اجتماعی را در عرصه مردم‌داری، دیدار چهره به چهره با مردم، حضور در مجامع عمومی، تعامل با سران قبایل و طوایف و تقویت آنها گسترش داد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: پلیس افتخاری یک ظرفیت بی‌پایان و تجربه خوبی در نیروی انتظامی است و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

سردار مؤمنی خاطرنشان کرد: در دیداری که با مسئولان سیاسی و امنیتی داشتیم همگی از تلاش مجموعه انتظامی و مرزبانی در راستای ارتقاء شاخص‌های امنیتی تقدیر  کردند و این نشان از تحولات بسیار خوبی است که در این استان اتفاق افتاده است.

وی خدمت در این جغرافیای سخت را بسیار مشکل عنوان کرد گفت: این شرایط مانع از این نمی‌شود که پلیس مأموریت خود را به درستی انجام ندهد.

سردار مؤمنی خاطرنشان کرد: هدف تیم‌های اعزامی از ناجا به این منطقه حمایت و پشتیبانی و کمک به همکاران در این استان در راستای تدابیر فرمانده نیروی انتظامی است.

منبع:خبرگزاری فارس