جهش تولید | شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹

فریاد استکبار ستیزی سیستانی ها بلوچستانی ها - نمایش محتوای خبر

 

 

فریاد استکبار ستیزی سیستانی ها بلوچستانی ها

فریاد استکبار ستیزی سیستانی  ها بلوچستانی هاامروز مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان بار دیگر با سردادن شعارهایی با مضامین استکبارستیزی، دفاع از مظلومان عالم و حمایت همه جانبه از رهبر معظم انقلاب و دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی همنوا با ملت ایران، حماسه ای از عزت و اقتدار ایران و ایرانی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز سیستان و بلوچستان ،حضور پرشور گروههای مختلف مردمی از جمله علما و روحانیان تشیع و تسنن، کارمندان، اصناف، بازاریان، فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان و بانوان جلوه ای خاص از وحدت و همدلی مردم سیستان و بلوچستان را در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش گذاشته است.

راهپیمایی 22 بهمن امسال همراه با اجرای برنامه های مختلف هنری، حرکات نمایشی و رزمی توسط رزمی کاران، اجرای سرود توسط دانش آموزان ، جمع خوانی حماسی ، و کارگاه های آموزشی در محل تجمع و در طول مسیر راهپیمایی است.

محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری سخنران اصلی راهپیمایی 22 بهمن در زاهدان است.

سخنرانان محوری راهپیمایی 22 بهمن در سایر شهرستان های سیستان و بلوچستان نیز از شخصیت های فعال در عرصه فرهنگ و هنر و برخی از مدیران کل استان هستند.

راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 9 و 20 دقیقه صبح در شهرستان های زاهدان ، هیرمند ،  سراوان،نیکشهر، سیب و سوران ، مهرستان ، دلگان و نصرت آباد ، از 8 صبح در قصرقند ، بزمان و بمپور  ، از ساعت 10 صبح در زابل، زهک ، نیمروز ، محمد آباد  ،کنارک ، چابهار و راسک ، از ساعت 9:30 در خاش، و از ساعت 11  در فنوج آغاز شده است.