حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

عملکرد صدا و سیمای سیستان و بلوچستان در سفر ریاست محترم جمهور به استان - نمایش محتوای خبر

 

 

عملکرد صدا و سیمای سیستان و بلوچستان در سفر ریاست محترم جمهور به استان

صدای مرکز سیستان و بلوچستان با ویژه برنامه تدبیر همراه شنوندگان بوده است این برنامه لحظه استقبال را به صورت مستقیم از فرودگاه پخش نموده و از ساعت 10 تا 13 ویژه برنامه های سفر ریاست جمهوری را پوشش داده است .همچنین در نوبت عصر برنامه تدبیر به مدت 100 دقیقه و با محور سفر ریاست جمهور برنامه سازی کرده اند .

در روز دوم نیز برنامه های شبکه استانی از جمله صبح شرقی ، خانواده ، روستا ، عصر همدلی ، ماهکان ، صباح سمین ، هوا خوبه ، مهر دوار ، کی بانو جمعا " 100 دقیقه سفر ریاست جمهور را پوشش داده اند .

رادیو شهری زابل با ویژه برنامه  سلام سیستان زنده و مستقیم استقبال مردم در زابل و دیدار ها و نشست های رئیس جمهور را به مدت 400 دقیقه در دو روز منعکس نمودند .

سیمای شبکه استانی هامون با ویژه برنامه های مختلف از جمله ارتباط مستقیم با فرودگاه زابل ، ارتباط با استادیوم زابل ، پخش مستقیم سخنرانی ریاست جمهور وهیئت دولت در سالن هلال احمر ، دیدار با دانشجویان و پخش سراسری سخنرانی ایشان در شبکه های دیگر ، ارتباط با اسکله چابهار و پخش مستقیم مراسم افتتاحیه ، جلسه شورای اداری و نشست خبری رئیس جمهور به صورت مستقیم به مدت زمان 600 دقیقه  از شبکه هامون پخش شده است .

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز با گزارش های تلویزیونی و رادیویی ، خبرهای مکتوب به  مدت 97 دقیقه و ارتباط مستقیم با  شبکه خبر و رادیو پیام  وهمچنین پخش محلی رادیو و تلویزیون 160 دقیقه اطلاع رسانی داشته است