سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | چهارشنبه، ۸ تیر ۱۴۰۱

عصر همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 

عصر همدلی

Loading the player...

برنامه «عصر همدلی» هر روزبه جز ایام تعطیل ساعت 18:30 به مدت 90 دقیقه از شبکه استانی صدای سیستان و بلوچستان برای شنوندگان تهیه و بصورت زنده پخش می شود.

برنامه «عصرهمدلی» چند کاراکتر طنز جذاب و دوست داشتنی از جمله : «میرزا صاحب نظر خان» که در مورد مسایل مختلف اظهار می کند که اتفاقا بعضی از اظهار نظر هایش حرف حساب است  میرزا صاحب نظر گاهی زیر آواز می زند و شعر می خواند.

«ناکو چراغ» که یک بازاری خرده پا است که دست به کارهای مختلفی می زند مثلا گاهی برنج فروشی دارد ،گاهی گوسفند خرید و فروش می کند ،گاهی مسافر کشی می کند .نا گو چراگ ته لهجه بلوچی دارد گاهی زیر آواز می زند ،گاهی ضربی های طنز را اجرا می کند و گاهی نسبت به حرفهای مجری ها  از در مخالفت بر می آید.

«ذوق صنم»  که یک پیرزن سیستانی شاد و شنگول است که دوست دارد آدم « به   روزی  » باشد از طرف دیگر گاهی در کار دیگران سرک می کشد ضمن اینکه گاهی عمدی یا غیر عمدی صحبت گویندگان را نمی شنود او خیلی دوست دارد که اگر گویندگان از استودیو بیرون می روند پشت میکروفن برود برنامه را اجرا کند

«میرزا قشمشم» که یک پیرمرد سرخوش ساده ی زابلی است که گاهی حرفهای حساب عجیبی می زند ضمن این که بازی کردنش با لغات محلی باعث جذابیتش می گردد.

«نمردک»که کاراکتر محبوبی است و در برنامه سیوستان مشهور شده است و گاهی در یک ایتم سر از عصر همدلی در می اورد این کاراکتر تیپ پسر بچه ی زبل و بازیگوشی است که در لابه لای شیطنتهایش حرف حساب می زند و یا گاهی لطیفه می گوید و یا گاهی از تکنیک اشنایی زدایی استفاده می کند  لهجه نمردک ، سیستانی است .

تاریخ تولید: 1397

تهیه کنندگان : میترا راستگو – فریبا دادی پور

گوینده :  وحیده نوکندی – میثم جهانتیغ – محمدهادی سرگزی

گوینده خبر : فرشاد مختاری

گروه نمایش : فخر براهویی – فاطمه مشهدی

نویسنده : فروزان سروی

گزارشگران : مژگان رحیمی نژاد

دستیاران تهیه :خدیجه راستایی

ارتباطات :زهرا جهانتیغ – نجمه بیگلری

صدابرداران :هادی جلیلی – مهدی فرتاش - ندرت نوروزیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه بسیار خوبی است از تمامی تولید کنندگان به... حسن ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ ۱۱:۵۸

حسن
برنامه بسیار خوبی است از تمامی تولید کنندگان به خصوص گویندگان این برنامه تشکر می کنم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ ۱۱:۵۸