سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | چهارشنبه، ۸ تیر ۱۴۰۱

صدای انقلاب به گوش می رسد . - نمایش محتوای خبر

 

 

صدای انقلاب به گوش می رسد .

چهل ودومین بهار انقلاب

   به گزارش روابط عمومی مرکز در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی                                                                                                                                                                           صدای انقلاب  رادیو در قالب ۱۲ برنامه   ۹۰ دقیقه ای ویژه دهه فجر به تهیه کنندگی نجمه بیگلری  ومحمد باقر فرزادفر روایتگر اقتدار و شکوه دلاورمردیهای فرزندان انقلاب خواهد بود که با حضورشان در جبهه‌های جنگ پیروزی ایران را رقم زدند ،  این برنامه جشن چهل و دومین سال پیروزی انقلاب را با شنوندگان خاطره سازی می‌کند پخش سرودهای انقلابی ، روایت روزهای پر شکوه مردم انقلابی در سال 57 ، حضور خانواده‌های شهداء و ایثارگران و بیان خاطرات فرزندان رشید و شجاع انقلاب و...... از جمله بخش هایست که در برنامه صدای انقلاب خواهید شنید .                  
- برنامه فجر انقلاب نیز  ویژه روز ۲۲ بهمن به مدت ۱۲۰ دقیقه  به تهیه کنندگی ندرت نوروزی که به صورت زنده به روی آنتن میرود .
-  « آزادی روتک » برنامه بلوچی است که روایتگر شجاعت مردان و زنان اهل سنت می باشد که در روزهای پیروزی انقلاب در سال 57 حضور داشتند و رادیو شهری زابل نیز با برنامه «  صبح انقلاب » در  ۱۲ برنامه ۶۰ دقیقه ای همراه شنوندگان سیستانی خواهد بود .
 شبکه استانی  سیمای هامون با برنامه «  ایران شهر » ویژه دهه فجر به تهیه کنندگی  علیرضا ارجونی  در قالب ۱۱ برنامه ۶۰ دقیقه ای در شهرستان ایرانشهر در بیت رهبری در سالهای تبعید به صورت زنده ومستقیم همراه بینندگان خواهد بود . گفتگو با یادگاران انقلاب ، حضور مسئولین و فرماندهان ، حضور خانواده های شهداء و ایثارگران و پخش سرودهای ملی و وطنی و... از جمله بخش هایست که در این برنامه خواهید دید و همچنین ویژه برنامه روز ۲۲ بهمن با عنوان « فجر جاوید » به تهیه کنندگی رضا جنابادی چهل ودومین سال پیروزی انقلاب را گرامی خواهند داشت .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ