جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

صبح شرقی - نمایش محتوای صدا

 

 

صبح شرقی

Loading the player...

«صبح شرقی» عنوان برنامه صبحگاهی است که دارای چندین سال قدمت است ، این برنامه در گروه اجتماعی صدای مرکز تهیه و در روزهای غیر تعطیل از ساعت 06:50 تا 8 بامداد به طور زنده از شبکه استانی صدای سیستان و بلوچستان پخش می شود .

این برنامه رنگ تازه‌ای به صبح مخاطبین می‌دهد و آنان را برای آغاز یك روز تازه و موفق آماده می‌كند؛ مخاطبانی از گروه‌های مختلف جامعه اعم از: زنان خانه‌دار، دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان، روستائیان، سرنشینان خودروهای در حال حرکت­ و ... .

برنامه «صبح شرقی» دو محور اصلی «امید آفرینی» و «اطلاع رسانی» مورد توجه جدی برنامه قرار دارد و اهدافی همچون ایجاد روحیه نشاط و ارتقاء سطح امید در جامعه، تقویت روابط اجتماعی از قبیل خوش اخلاقی، محبت به دیگران و رفع مشکلات آنان و ...، اصلاح رفتارهای اجتماعی نامطلوب، توجه به ورزش و سلامت، اطلاع رسانی از رویدادهای استانی و ... به صورت روزانه دنبال می شود.

به منظور تقویت جنبه اطلاع رسانی برنامه، با مسئولان استانی در خصوص برنامه ها و رویدادهای مهم استان ارتباط تلفنی برقرار می شود. ارتباط تلفنی با کارشناس هواشناسی نیز از جمله بخش های برنامه است.

در هر روز درخصوص تعدادی از رویداهای استان که در همان روز رخ خواهد داد، اطلاع رسانی می گردد. (مانند: همایش ها، سمینارها، نمایشگاه ها، جلسات و ...).

در هر برنامه متناسب با فضای موجود از موسیقی محلی و پاپ و سنتی استفاده می شود. برای ارتباط بهتر با مخاطبان، تلفن ها و پیامک های مردمی در طول برنامه گسترده است و همگی آنها دارای مطالب پرنشاط و امید بخش هستند.

 

تاریخ تولید: 1397

تهیه کننده : نسرین گلوی – مریم رخشانی

گوینده : وحیده سلطانی نیا – جمیله خواجه

گزارشگر : معصومه لشکری

ارتباطات : فاطمه مشهدی - نجمه بیگلری

صدابردار: فاطمه فارسی – راضیه کیهان – سارا صفرزایی

ارزیاب : علیرضا میر – زهرا جهانتیغ – ندرت نوروزیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و عرض خسته نباشید. میخواستم برنامه روز... صادق ۱۳۹۷/۰۲/۶ ۰۷:۱۴
ما کشاورزان سیستانی اعتراض خودرا از مر کز تحقیقات... کشاورز ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۲۱:۳۲

کشاورز
ما کشاورزان سیستانی اعتراض خودرا از مر کز تحقیقات سیستان از اینکه سال های طولانی است بیهوده روی گیاه کلزا کار می کنند و هزینه های بیت المال را هدر می دهند اعتراض داشته خواستار نعطیلی و تحقیقات کاربردی برای رونق زابل هستیم از شما می خواهیم علت را از مدیر کل جهاد کشاورزی پیگیر شوید
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ ۲۱:۳۲
صادق
با سلام و عرض خسته نباشید.
میخواستم برنامه روز چهارشنبه، ۵ اردیبهشت رو دانلود کنم. اما آرشیو برنامه ها رو پیدا نمیکنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۲/۶ ۰۷:۱۴