رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

شبکه استانی صدا وسیمای هامون در ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه استانی صدا وسیمای هامون در ماه مبارک رمضان

صدا وسیما ، افطار و سحر همراه روزه داران استان

صداو سیما، افطار و سحر همراه روزه داران استان
مهدی مرادزاده مسئول دفتر و مدیر روابط عمومی صدا و سیما استان ویژه برنامه های شبکه استانی هامون در ماه مبارک رمضان را بدین شرح اعلام نمودند .
جمع خوانی قرآن
شبکه استانی سیمای هامون با پخش زنده  مراسم جمع خوانی قرآن کریم با حضور قراء استانی  هر روز با روزه داران همراه خواهد بود .
این برنامه 60 دقیقه ای به تهیه کنندگی رضا جنابادی  بصورت زنده  از مسجد جامع  با قرائت قاریان ممتاز استانی اعم از قاریان شیعه و سنی بعد از نماز ظهر عصر  تهیه و پخش خواهد شد .

دعوت
شبکه استانی هامون در سحرهای ماه مبارک رمضان از «دعوت»  می گوید .این برنامه با پخش ادعیه ، مناجات ، ذکر و نوای ملکوتی قرآن ، پخش اذان و اوقات شرعی شوق بندگان را متجلی می کند .
این برنامه  60 دقیقه ای از اولین شب ماه مبارک رمضان همراه بینندگان خواهد بود  این برنامه به  تهیه کنندگی آقای مهدی غلامپورشهری  در قالب ترکیبی استودیویی و بصورت زنده تهیه خواهد شد .
جناب حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای اصغری حسامیه  اجرا و کارشناسی این برنامه را بر عهده دارد .

-مهمانی
شبکه استانی هامون با مهمانی در لحظه افطار شما را به مهمانی خدا دعوت می کند این برنامه با معرفی چهره های شاخص اخلاقی و الگوهای اجتماعی در موقعیت مختلف از حال وهوای زندگی و فراز و نشیب های آنها می گوید و در این برنامه با آنها گفتگو خواهد شد .
بخش بچه مسجدی با  حضور در مساجد با نوجوانان وجوانان مسجدی ارتباط می گیرند واز حال وهوای آنها می گوید . از دیگر بخش های این برنامه ضیافت افطار و حضور در جمع خانواده های روزه دار وهمچنین بخش های متنوع دیگر که در این برنامه طراحی شده است .که در  32 برنامه 60 دقیقه ای  با ساختار ترکیبی استودیویی  و 2 مجری بصورت زنده پخش می شود  که تهیه کنندگی آن را علی هاشمی از ساعت 18 تا 19  بر عهده دارد .
حدیث آرزومندی
شبکه استانی صدای سیستان وبلوچستان با ویژه برنامه «حدیث آرزومندی» حدیت عشق سر میدهند .
 این برنامه به تهیه کنندگی فریبا دادی پور 30 برنامه 105 دقیقه ای  و با گویندگی آقای بیگی در ایام ماه مبارک رمضان تهیه و از ساعت 03:00 بامداد به روی آنتن می رود .
حضور کارشناسان مذهبی و پخش مناجات و ادعیه های ماه مبارک رمضان و گفتگوهای مذهبی وعارفانه حال وهوای عرفانی به این برنامه قدیمی خواهد داد .
مهمانی خدا
شبکه استانی صدا با برنامه  «مهمانی خدا» در لحظه های افطار همراه شنوندگان رادیویی است
طرح موضوعات محوری با حال وهوای رمضان ، حضور کارشناسان و میهمانان برجسته در حوزه های مختلف ، و پخش نمایش های رادیویی از بخش هایست که در این برنامه خواهید شنید .
این برنامه در قالب 30 قسمت 90 دقیقه ای  با عنوان " مهمانی خدا "    از ساعت 18:30 آغاز و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت تهیه کنندگی این برنامه را حامد بیجاری و ام البنین دشتی بر عهده خواهند داشت .