رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

سیستان و بلوچستان فقیرترین استان کشور از نظر بزرگراه - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

سیستان و بلوچستان فقیرترین استان کشور از نظر بزرگراه

سیستان و بلوچستان فقیرترین استان کشور از نظر بزرگراه


سیس

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه با تاکید به اینکه این استان از نظر آزادراه و بزرگراه فقیرترین استان کشور است، افزود: احداث آزادراه و گسترش بزرگراه‌ها می‌تواند عامل مهمی در کاهش وقوع حوادث جاده‌ای در این استان باشد.

مسعود مالکی بیان کرد: در تعطیلات نوروز امسال سیستان و بلوچستان جزو چهار استان برتر کشور در زمینه کاهش حوادث ترافیکی نسبت به سال قبل بود.

وی با اشاره به اینکه قاچاق سوخت و انسان به حوادث جاده‌ای دامن زده است، تاکید کرد: باید در این زمینه تدابیر لازم برای برخورد با عاملان قاچاق انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان رفع نقاط پرحادثه، آسفالت کردن شانه‌های خاکی راه، اصلاح شیب شیروانی، نصب علائم ایمنی و هشداری، نصب گاردریل در مقاطع پرخطر را از جمله مواردی عنوان کرد که در کاهش حوادث جاده‌ای موثر است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه با بیان اینکه در حال حاضر 11 مجتمع خدمات رفاهی در محورهای سیستان و بلوچستان فعال است، افزود: پنج مجتمع خدمات رفاهی به صورت نیمه‌تمام در حال بهره‌برداری قرار دارد و تا پایان امسال نیز سه مجتمع خدمات رفاهی در استان احداث می‌شود.

منبع:خبرگزاری فارس