حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

سه نهاد برای جابجایی شهروندان در روز سه شنبه اعلام آمادگی کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

سه نهاد برای جابجایی شهروندان در روز سه شنبه اعلام آمادگی کردند

همزمان با سفر فردا رئیس جمهوری به زاهدان و دیدار با شهروندان در میدان گاز، 180 دستگاه اتوبوس و ون برای جابه جایی شهروندان به این محل اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زاهدان، 100 دستگاه اتوبوس سازمان اتوبوس رانی فردا از ساعت هفت صبح تا پایان مراسم سخنرانی رئیس جمهوری در میادین پرجمعیت شهر مانند شهرک کارگر، چهار راه نقلیه، خیابان های شهید فاضلی، جام جم، مهرشهر، زیباشهر، میدان مشاهیر، کارخانه نمک و مجدیه به صورت رایگان به شهروندان خدمات ارائه می دهند.

همچنین اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان نیز تعدادی اتوبوس برای جابجایی شهروندان به کمیته امداد، مدارس و دانشگاه های پیام نور، علوم قرآنی و فرهنگیان تحویل داده است.

50 دستگاه ون سازمان تاکسیرانی زاهدان نیز در خیابان های امیرالمومنین(ع)، شریعتی، امام خمینی (ره)، مصطفی خمینی، خرمشهر، شهید مزاری، خیام، میدان امام علی (ع) و کوی قدس از ساعت هفت صبح آماده ارائه خدمات رایگان به شهروندان برای ملاقات با رئیس جمهوری هستند.

بر اساس این گزارش ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی و تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از ساعت 9 صبح در میدان گاز (جنب ترمینال مسافربری) برنامه های مختلفی را برگزار خواهند کرد.

رئیس جمهوری فردا سه شنبه، ساعت 10 صبح در میدان گاز(انقلاب) بعد از افتتاح خط انتقال گاز شهری، با شهروندان دیدار خواهد داشت.