رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

زهرا پارسا برنده دیپلم افتخار جشنواره بیست و یکم - نمایش محتوای خبر

 

 

زهرا پارسا برنده دیپلم افتخار جشنواره بیست و یکم

زهرا پارسا برنده دیپلم افتخار جشنواره بیست و یکم

زهرا پارسا دانش آموخته کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی که در سال 84 با عنوان شغلی تهیه کننده به استخدام سازمان در اومدم .

پس از دوره هفت ماهه تهیه کنندگی رادیو در تهران در سال 84 ، کارم رو در دیماه 84 در رادیو زاهدان آغاز کردم با برنامه تولیدی حماسه های جاویدان از گروه دفاع مقدس و همزمان برنامه معراج سبز گروه معارف رو هم تهیه می کردم .

در فاصله سالهای 86 تا 88 به طور متناوب تهیه برنامه جوان وعصرگاهی رو در رادیو زاهدان به عهده داشتم و سپس تهیه کننده برنامه خانواده و صبح شرقی شدم . و در حال حاضر هم تهیه کننده برنامه خانواده و همچنین برنامه تا آسمان ویژه برنامه اذان ظهر می باشم و در کنارش برنامه تفسیری اشراق رو هم بر عهده دارد .

همکاری با رادیو زیارت و همچنین ساخت برنامه های متنوع ادبی و فرهنگی هم در کنار برنامه های موظفی می پردازم .

در کنار برنامه سازی به دلیل علاقمندی به شعر از کودکی ، به مطالعه آثار ادبی و سرودن شعر هم می پردازم و مجموعه ترجمه منظوم خطبه غدیر رو در قالب 500 در سال 91 به چاپ رسوندم .

سال گذشته با برنامه شمیم انتظار به بخش داوری جشنواره راه پیدا کردم و امسال هم مجله ادبی با کاروان حله برگزیده دیپلم افتخار جشنواره شد . که در اون به گفتگو با شعرای هم استانی ،گزارش با یکی از شرکت کنندگان خارجی همایش ادبی در استان و شعر خوانی و نقد پرداختیم .

اجازه بدید در اینجا تشکر کنم ازمدیریت محترم سازمان و همکارانشون در برپایی این جشنواره ها و همچنین میزبانی شایسته مرکز چهار محال و بختیاری

به نظر من جشنواره زمینه مناسبی هست برای رقابت برنامه سازان و حضور و فضای فرهنگی و مفرح جشنواره میتونه انگیزه مناسبی باشه که برنامه سازان مراکز رو به سمت ساختن آثار فاخر سوق بده در کنار کسب افتخار و آشنایی با برنامه سازان سایر مراکز و امیدوارم هر سال این جشنواره پربارتر باشه .