جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

خیمه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خیمه

Loading the player...

با آغازماه خون و قیام محرم ویژه برنامه  « خیمه » هر شب ساعت 20:30 به مدت 90 دقیقه از شبکه استانی هامون بصورت زنده از محل مصلی زابل برای بینندگان پخش می شود.

این برنامه آیتم های مختلفی از جمله : حضور هیئت های مذهبی ، دعوت از کارشناسان حوزه و دانشگاه جهت بیان وقایع عاشورا ،حضور کارشناسان اهل سنت جهت بیان ویژگیهای حضرت امام حسین ، گزارش از عزاداریهای شهرهای مختلف استان ، نریشن ، محرم ازدیدگاه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ، دعوت از مداحان و پیر غلامان استان ، معرفی آداب و رسوم عشایر سیستان در ماه محرم ، مصاحبه با رزمندگان و اسرا در خصوص چگونگی برگزاری محرم در اسارت ، گزارش از نوجوانان در مدارس در مورد محرم و ... دارد.

رویکرد اصلی  این ویژه برنامه «ترویج فرهنگ عاشورایی، الگو گرفتن از سیره امام حسین(ع) و احیاء امر به معروف و نهی از منکر در جامعه» است. تقویت روحیه ظلم ستیزی، حق طلبی و عزت طلبی، تبیین نقش واقعه کربلا در حفظ و استمرار اسلام ناب، تبیین مفاهیم و پیامهای انسان ساز و تمدن ساز حماسه حسینی و آشنایی مخاطبان با ابعاد قیام امام حسین (ع) از جمله موضوعاتی است که به آنها پرداخته خواهد شد.

سال تولید: 1395

تهیه کننده :  علیرضا ارجونی

کارگردان و منشی صحنه : محمد آذریان

تصویر برداران : محمد علی آتش روز – علیرضا میری

دستیار تهیه : علیرضا عصمت پناه

صذا بردار : مهدی شیردل

دستیاران صدا و تصویر : محمد امین ارجمند – امین نجاری – مهرداد خمری