حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

برگزاری دسته روی و تجمعات فاطمی در 14شهرستان سیستان و بلوچستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری دسته روی و تجمعات فاطمی در 14شهرستان سیستان و بلوچستان

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: مراسم دسته روی و تجمعات فاطمی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در 14 شهرستان این استان برگزار می شود.

حجت ‌الاسلام عیسی بزمانی با عرض تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: عزاداران فاطمی روز پنجشنبه 12 اسفند ساعت 9 صبح در شهرستان زاهدان از مسجد علی ابن ابیطالب (ع) به طرف مسجد جامع دسته روی می کنند و در ادامه با تجمع در داخل مسجد جامع، از سخنرانی حجت‌ الاسلام ماندگاری فیض می برند.

وی بیان کرد: تجمع فاطمیون در میدان انقلاب زابل همزمان با روز شهادت حضرت الزهرا (س) ساعت 9 صبح با سخنرانی حجت ‌الاسلام علی اکبرکیخا امام جمعه این شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: همچنین تجمع فاطمیون در سراوان در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) امشب بعد از نماز مغرب با سخنرانی حجت‌ الاسلام دهقان امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: در شهرستان زهک مراسم دسته روی از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) به طرف مسجد جامع با سخنرانی حجت‌الاسلام خدری برگزار می شود و در شهر مرزی میرجاوه حسینیه نیروی انتظامی و مسجد جامع صاحب الزمان(عج) با سخنرانی حجت‌ الاسلام غضنفری خوانساری و حجت‌ الاسلام محمدی میزبان عزاداران فاطمی خواهند بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تجمع فاطمیون در شهرستان هامون ساعت 9 صبح فردا در مسجد فاطمه الزهرا(س)، در شهرستان مرزی هیرمند ساعت 9 صبح پنجشنبه در مسجد صاحب الزمان (عج) و در شهرستان نیمروز نیز ساعت 9 صبح فردا در بوستان شهداء گمنام شهرک ادیمی برگزار می شود.

بزمانی گفت: در شهرستان دلگان دسته روی و تجمع ساعت 9 صبح فردا از میدان امام حسین(ع) به طرف مسجد جامع ولیعصر(عج) و در شهرستان بندری چابهار تجمع در مسجد امام حسین (ع) ساعت 9 صبح روز شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در شهرستان نیکشهر تجمع فردا بعد از نماز مغرب در مسجد جامع الزهرا(س) و در شهرستان ایرانشهر تجمع و دسته روی عزاداران ساعت 10 و 30 دقیقه فردا از هیات امام حسن مجتبی(عج) برگزار می شود.

وی افزود: مسجد امام حسن (ع) کنارک فردا 9 صبح و مسجد جامع خاش فردا ساعت 15 عصر میزبان تجمع فاطمیون هستند.