حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

برنامه های شاد و جذاب در ایام نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های شاد و جذاب در ایام نوروز

صدا و سیمای سیستان و بلوچستان با برنامه های متنوع و شاد به استقبال بهار و نوروز می رود.

معاون برنامه ریزی و امور مالی صدا و سیمای سیستان بلوچستان گفت : امسال شبکه های هامون و رادیو زاهدان با برنامه های شاد و متنوع سال نو و بهار را جشن می گیرند.

رادیو زاهدان در شب عید برنامه «شب عید است بخند» را از ساعت 17 الی 19 به مدت 120 دقیقه بصورت زنده پخش خواهد کرد. همچنین در هنگام تحویل سال نیز برنامه «سال نو سلام» از ساعت 12 الی 15 مهمان هم استان های عزیز خواهدبود.

مهمد شهرکی افزود : برنامه صبح گاهی «بهار و بهارگه» نیز هر روز از ساعت 10 الی 12 به مدت 120 دقیقه از اول فروردین الی 13 فروردین با برنامه های شاد و مفرح به معرفی جاذبه های گردشگری استان خواهد پرداخت.

برنامه عصر گاهی «بهارانه» نیز هر روز از ساعت 17 الی 19 بمدت 120 دقیقه از تاریخ 24 اسفند الی 13 فروردین از رادیو زاهدان بصورت زنده پخش خواهد شد.

وی گفت : شبکه استانی هامون نیز با برنامه «ایرانشهر» در هنگام تحویل سال نو مهمان هم استانی های عزیز خواهد بود. این برنامه از ساعت 11 روز دوشنبه 30 اسفند تا ساعت 15 به مدت 240 دقیقه بصورت زنده همزمان از شبکه افق و شبکه هامون پخش خواهد شد.

شهرکی افزود : برنامه شامگاهی «هامون تا مکران» ویژه نوروز نیز دراین ایام  هرشب ساعت 20:30 برای بینندگان شبکه هامون بمدت 90 دقیقه از شهرستان ایرانشهر بصورت زنده پخش خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و امور مالی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان گفت : هر شب ساعت 23:20 نیز یک فیلم سینمایی جذاب و دیدنی پخش خواهدشد.