حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷

انقلاب اسلامی برای کشور خودکفایی و پیشرفت به همراه داشت - نمایش محتوای خبر

 

 

انقلاب اسلامی برای کشور خودکفایی و پیشرفت به همراه داشت

انقلاب اسلامی برای کشور خودکفایی و پیشرفت به همراه داشت

خطیب نماز جمعه زاهدان گفت: انقلاب اسلامی طلیعه نور بود که با خودش برای کشور خودکفایی و پیشرفت را به دنبال داشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان وبلوچستان، آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: به برکت انقلاب اسلامی دست کشور های بیگانه و در راس آن آمریکای جنایتکار از ایران اسلامی کوتاه شد و اکنون کسی اجازه دست درازی به کشورمان را ندارد.

آیت الله سلیمانی به خیانت های آمریکا علیه ایران اشاره کرد و اظهار داشت: پیش از انقلاب، مستشاران بیگانه در کشور جولان می دادند، اما اکنون آنها اگر به مرزهای ما چه خاکی وچه دریایی تعرضی کنند آنچنان تنبیه می شوند که فراموش نشدنی باشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران امروز سرامد همه ی انقلاب ها در جهان است و انقلاب ما به عنوان  الگویی برای انقلاب های دیگر به جهانیان معرفی می شود تا دنیا بداند دشمن همیشگی مسلمانان، آمریکای جنایتکار است و امروز مردم ما به امریکا بعنوان منفورترین دولت نگاه می کنند.

امام جمعه زاهدان در بخشی دیگر از خطبه های به کشتار بی رحمانه ی مسلمانان در افغانستان اشاره کرد و گفت: آمریکا داعش را به وجود آورد تا به منطقه احاطه داشته باشد و دست به جنایت وکشتار مسلمانان در عراق وسوریه زد و پس از شکست مفتضحانه، امروز سعی دارد افغانستان را به عنوان پایگاه داعش در منطقه به وجود آورد.

آیت الله سلیمانی افزود: کشور همسایه ما افغانستان، سالهاست که از حضور استکبار واستعمار رنج می برد و از این بابت زخمهای زیادی برتن دارد که جنگ و خونریزی، پیکره این کشور را تضعیف کرده است.

خطیب نماز جمعه زاهدان گفت: برای نقش برآب کردن اقدامات شوم آمریکا و هم دستانش، تنها راه، حفظ وحدت و همبستگی کشورهای منطقه است.