جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

انتخاب در قاب شبکه هامون - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخاب در قاب شبکه هامون

صف های با صفا از صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان

 
همه آماده ایم با حضور در پای صندوق های رأی، گوشه ای از حماسه آفرینی مردم انقلابی سیستان و بلوچستان را به تصویر بکشیم.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز سیستان وبلوچستان با تاکید بر این مطلب، از پوشش ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد.
کردستانی افزود: در روز انتخابات 2 اسفند ماه با ویژه برنامه ی " انتخاب" از شبکه هامون همراه مردم خواهیم بود و رادیو زاهدان نیز با ویژه برنامه ی "صف های با صفا" یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را پوشش خواهد داد.
وی گفت: ویژه برنامه های انتخاب  و صف های با صفا  از ۷ صبح تا پایان رأی گیری به صورت زنده حضور حماسی و با شکوه مردم را در انتخابات رصد و به تصویر خواهد کشید.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز سیستان وبلوچستان ارتباط زنده با ستاد انتخابات استان، ارتباط با شبکه های سراسری، گزارش از شهرهای استان، حضور سه واحد سیار در ایرانشهر، زابل و زاهدان و اجرای زنده ترانه های بومی و حماسی را از جمله بخش های این برنامه ها اعلام کرد.
کردستانی همچنین با بیان این که صدا و سیمای مرکز استان از آبان ماه ۹۸ برنامه های انتخاباتی خود را آغاز کرده است، گفت: سیمای مرکز در این مدت بیش از ۱۱ هزار دقیقه و صدای استانی بیش از ۸هزار دقیقه برنامه  برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تولید وپخش کرده است.
وی افزود: واحد خبر هم در مجموع ۵۲۵ دقیقه خبر و گزارش پخش و به شبکه های سراسری ارسال و فضای مجازی صدا وسیمای مرکز هم با تهیه پوستر، ویدئو کامنت، کلیپ تصویری، پادکست، اینفوگرافی، عکس نوشت و موشن گرافیک به مدت ۲۳۶ دقیقه با کابران مجازی همراه بوده است.