رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر به نفع دولت ضبط می‎شوند - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر به نفع دولت ضبط می‎شوند

اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر به نفع دولت ضبط می‎شوند


س

 

اماکن تهیه و توزیع مواد مخدر به نفع دولت ضبط میشوند

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: در راستای اجرای ماده 13 قانون مبارزه با مواد مخدر، تمامی اماکنی که نسبت به تهیه و توزیع مواد مخدر اقدام کنند به نفع دولت ضبط میشوند.

مرعشی در همایش اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر که در سالن خاتم استانداری برگزار شد افزود: هر ساله به مدت یک هفته سمینار بین‌المللی مبارزه با مواد مخدر و قاچاق برگزار می‌شود و در زمینه چگونگی مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد بحث و بررسی می‌شود اما به هیچکدام عمل نمی‌کنند و جمهوری اسلامی ایران به تنهایی در این زمینه هزینه می‌دهد.

وی ادامه داد: در دو سال گذشته در حوزه تمامی کمیته‌ها اقدامات خوبی انجام شده به طوری‌که در حوزه تخصصی تحقیقات و پژوهش، 40 طرح پژوهشی و پایاننامه دانشجویی جذب و حمایت شده است.

وی گفت: در بحث مقابله با ورود مواد مخدر امسال شاهد افزایش 35 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان هستیم و بیشترین کشفیات مربوط به نیروی انتظامی استان بوده است.

وی ادامه داد: تنوع در ایجاد مراکز ترک اعتیاد مردان، زنان و کودکان که مرکز ترک اعتیاد کودکان به عنوان یک برند در ایران و جهان مطرح شده از دیگر اقدامات است.