رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

اظهارات شخصیت های سیستان و بلوچستان درباره روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

اظهارات شخصیت های سیستان و بلوچستان درباره روز قدس

قدس

آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان: مردم بیدار و آگاه ایران اسلامی، آمریکا را دشمن اصلی خود و اسرائیل را حافظ منافع آمریکا می دانند و با شرکت خود در راهپیمایی روز قدس نشان می دهند که دشمن شناس هستند و مقابله با دشمن را خوب یاد دارند.

هاشمی ، استاندار سیستان و بلوچستان : حضور مردم کشور در راهپیمایی روز قدس یعنی همدلی امتی که به آزادگی، به حق انسانیت و به صلح می اندیشد و این حضور می تواند حتی اجماع جهانی علیه آزادگی و علیه حق و حقوق انسانی را به تسلیم وا دارد ، همانطور که امروز در مذاکرات هسته ای همه افکار جهان می داند که ملت ایران در مقابل جهان ، مردمی واحدند.

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی زاهدان : حضور مردم ما در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان داده است که ایران، ملتی آزاده است و همیشه علیه ظلم فریاد برمی آورد و این ظلم ستیزی جایگاه ویژه ای برای ایران اسلامی در سطح بین الملل رقم زده است.

شهریاری یکی از نمایندگان مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی : با راهپیمایی روز قدس ، فلسطین احساس می کند که تنها نیست و کل جهان اسلام پشتیبان آن است و مقاومت مردم فلسطین در مقابل اسرائیل تاکنون به دلگرمی حمایتی بود که آزادی خواهان جهان از آنان داشته اند.